پایگاه خدمات و خرید و فروش مستقل شهری

برای قرار دادن آگهی روی سامانه کافيست که به روی گزينه ارسال آگهی کليک کنيد, سپس دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب فرماييد.


خدمات: بنا به نياز شما ميتواند شامل موارد زير باشد:

خدمات پستی - حمل و نقل - خدمات مسافرتی - پرستارخانگی و خانه داری - ارايه خدمات تعميراتی - خدمات مهندسی رايانه ای - خدمات حقوقی - خدمات آرايشی و زيبايی - خدمات آموزشی و ...


مشاغل: محلی است برای ايجاد ارتباط بين کارفرمايان و افراد آماده به همکاری در صنوف مرتبط با زمينه تحصيلی يا تبحر و مهارت آنهاست. بنابراين درج آگهی توسط هر دو گروه مفيد است.


فروش: برای آن دسته از هموطنان در نظر گرفته شده که مايل به خريد و فروش هستند. در اين قسمت شما ميتوانيد اجناس خود را از قبيل دست دوم يا نو با توضيحات کافی در قسمت توضيحات که در صفحه دريافت اطلاعات در دسترس شما قرار خواهد گرفت آگهی کنيد.

همچنين در اين قسمت شما ميتوانيد تا هشت تصوير ازکالا يا کالاهای فروشی خود قرار دهيد. توصيه ميشود حتی المقدور از تصاويری که از زوايای مختلف با نور کافی و وضوح بالا از کالای مورد فروش گرفته شده است استفاده نماييد و از تصاوير غير مرتبط با موضوع يا تصاويری که از کالای مورد نظر در اينترنت موجود است استفاده نکنيد.

توجه داشته باشيد که هرچه تصوير گوياتر و با واقعيت کالای مورد فروش نزديکتر باشد شانس تماس افراد با شما برای خريد بيشتر خواهد بود.


مسکن: برای برقراری ارتباط مستقيم بين فروشندگان يا اجاره دهندگان مسکن و املاک از قبيل شخصی يا تجاری و نيازمندان مسکن طراحی شده است.

پس از انتخاب از دسته بندی اوليه و کليک بر روی کليد ادامه در صفحه بعدی زيرمجموعه مرتبط و مورد نظر خود را انتخاب نماييد و روی ادامه کليک کنيد. در صفحه بعدی فرم مربوط به دريافت اطلاعات آگهی قرار دارد که بر اساس انتخابهای قبلی شما تنظيم شده است.

در اين بخش سعی کنيد از عبارات کوتاه اما گويا در مورد مطلب مورد نظر خود استفاده کنيد. عباراتی که بيشترين احتمال جستجو برای کالای مورد نظر را دارد شانس شما را برای تماس با شما بالا خواهد برد.

از آنجايی که پس از تکميل موفقيت آميز آگهی شما از طرف سامانه ايميلی جهت تاييد, تغيير و حذف آگهی به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد, وارد کردن ايميل حقيقی شما ضروری است.

توجه: "سامانه دست دو" ايميل فرستنده آگهی را از ديد بينندگان سامانه پنهان نگاه ميدارد. متقاضيان تماس با شما همواره با آدرس ايميل توليد شده توسط اين سامانه که در آگهی مندرج فرستنده آگهی قيد ميشود مواجه خواهند شد. بنابراين بدون هيچ نگرانی ميتوانيد از ايميل حقيقی خود هنگام ارسال آگهی استفاده نماييد.

نکاتی چند برای برقراری ارتباط بهتر با خريداران خودروی شما