نکاتی چند برای برقراری ارتباط بهتر با خريداران خودروی شما

برای بالا بردن امکان فروش سريعتر خودروی خود و برقراری ارتباط بهتر با مخاطبين و خريداران احتمالی , کافيست خود را به جای خريدار بگذاريم.

چه چيز شما را ترغيب ميکند تا با خواندن يک آگهی خودرو و ديدن عکس خودروی مورد فروش با فروشنده تماس بگيريد؟

آيا هرگز به اين موضوع فکر کرده ايد که چرا فروشندگان و کسبه هميشه بهترين و جالب توجه ترين اجناس خود را پشت ويترين مغازه قرار ميدهند؟

مولفه های يک آگهی فروش خوب چيست؟

نيمی از فرايندی که اشخاص را متمايل به خريد خودروی شما می کند در برقراری ارتباط چشمی بين کالای شما و طرف مقابل (مشتری) شکل ميگيرد. فروشندگان اتوموبيل (دارندگان نمايشگاه خودرو) همواره خودرو های عرضه شده در نمايشگاه خود را با ظاهری آراسته و تميز جلوی چشم رهگذران ومراجعين قرار ميدهند. شما هم ميتوانيد با رعايت نکاتی چند بهترين تصوير خودروی فروشی خود را روی اين رسانه عرضه نماييد:

۱- به ياد داشته باشيد شستو شوی خودرو قبل از عکسبرداری جلوه خوشايند و زيباتری از آن در برابر چشم مشتريان قرار ميدهد..

۲- از دوربين با رزولوشن بالا استفاده کنيد. دوربين های گوشی های همراه امروزی نيز قابليت عکسبرداری با تفکيک بالا را دارا هستند. سيستم خودکار دست دو عکس با رزولوشن بالای شما را برای کادر صفحه آگهی شما تنظيم خواهد کرد. فقط توجه داشته باشيد که عکسهای بزرگ نياز به زمان بيشتری برای ارسال دارند.

۳- حتما در نور کافی اقدام به عکسبرداری کنيد. عکس در شب يا نور نا کافی جذابيتی برای بيننده ايجاد نمی کند.

۴- در عکسهای خود حتما تمام زوايای بيرونی خودرو را ‍پوشش دهيد. حتی المقدور پلاک خودروی خود را با استفاده از نرم افزارهای کامپيوتری موجود محو کنيد.

۵- عکس دقيق از داخل اتاق و صندلی ها جلوی داشبورد و صندوق عقب شرايط کلی ظاهری خودرو را برای بيننده بازگو ميکند که از هرتوصيف و تعريف نوشتاری نيز پرقدرت تر است.

۶- در صورتی که شست و شوی موتور امکانپذير است تصوير اين قسمت نيز آگهی شما را چشمگيرتر میکند.

۷- شرايط لاستيک ها بخش مهمی از انتظار خريداران را شکل ميدهد. حتما از عمق عاج لاستيک و شرايط کلی آن تصويری گويا تهيه کنيد.

۸- به اين نکته توجه داشته باشيد که زمينه پشت عکس شما نيز ميتواند در جلوه دادن بهتر خودروی شما نقش بازی کند.

۹- به تصاوير نمونه زير که همه موارد بالا در آن لحاظ شده است توجه کنيد:

 

Front

Front Left

Front Left

Left

Right

Back

Dashboard

Stereo

Backseat

SpareTire

Tire1

Tire2

Trunk

Engine